• Bizi Arayın
  • +90 366 717 10 06
  • azdavaybelediyesi@azdavay.bel.tr

Sosyal Tesislerimiz

BELEK SOSYAL TESİSLERİ

         Atıl durumda bulunan Azdavay Belediyesi eski hizmet binası dış cephe kaplaması yapılarak modern bir görünüme kavuşturuldu. 13 Oda 32 Yatak kapasiteli sosyal tesisimiz ile birlikte eski Osmanlı medeniyetlerinin yaşatılmasına yönelik çalışmaları anımsatan görüntüye sahip bodrum katındaki saunası ve Türk hamamı ile son sistem teknolojik çalışmaların sergilendiği Hilmi Gökçen Konferans Salonu bir bütün olarak hayata geçirilmiştir.

       

CEVAT TAŞKAN SOSYAL TESİSLERİ

        İlçemiz Merkez Mahallesi Hilmi Gökçen Caddesi üzerinde 21 ada 1 parselde bulunan eski hastane binasının, öğrencilerin kalabileceği sosyal tesis haline dönüştürülmesi çalışmaları 2014 yılında başlatılmış olup, 2016 yılı içerisinde tamamlanmıştır.

        Tesisimizde 42 oda (8 adet çift kişilik yatak ve 76 adet tek kişilik yatak olmak üzere) toplam 84 yatak kapasitesinde olup; her oda içerisinde tuvalet ve duş mevcuttur. Mutfak, yemekhane+dinlenme salonu, çamaşırhane ve resepsiyon+ lobiden oluşan tesisimiz 100 kişi kapasitelidir.

        Kastamonu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Azdavay Külliyesi binasındaki Cevat Taşkan Sosyal Tesislerimiz Belediyemiz himayesinde hizmet vermektedir.

 

MEHMET AVNİ İMAN SOSYAL TESİSLERİ

Belediyemizin tüm imkanları seferber edilerek ve hayırseverlerimizin destekleri ile inşaat maliyeti yaklaşık 4.000.000,00 TL civarında olan 100 yatak kapasiteli 5 kat halinde (bodrum katı ile birlikte) yapılan ek sosyal tesis binamız 2019 yılının sonlarına doğru faaliyete geçmiştir. Sosyal Tesisimizin açılması ile birlikte Azdavay Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin barınma sorunu çözülmüş olup, 5 yıldızlı otel formunda bir sosyal tesis daha ilçemize kazandırılmıştır.